Wina czerwone

Finca La Nacion

/D.O. Ribera del Duero, Tempranillo/ Aromaty ciemnych owoców, skóry i wanilii. W smaku niesamowicie intensywne, gęste, taniczne, z długim finiszem i posmakiem gorzkiej czekolady.

Continue reading

Shiraz de Borsao

D.O. Campo de Borja, Syrah/ Aromat jeżyn z nutą dymu i słodkiej wanilii. W nosie nuty ciemnej czekolady. Pełna i miękka struktura z nutami ciemnych jagód, suszonych śliwek, pieprzu czy też kawy espresso.

Continue reading

Conde Valdemar Reserva

/D.O.Ca Rioja, Tempranillo/ Wino o pełnym ciele, wyraźnych taninach i długim finiszu. Wyraźne nuty dębowe połączone z przetworzonymi czerwonymi owocami. Moc i elegancja.

Continue reading

Berola de Borsao

/D.O. Campo de Borja, Garnacha-Syrah/ Aromaty ciemnych owoców, tostów i orzechów. W ustach aksamitne, gładkie, ale wyraźne taniny. Świetnie zbalansowany alkohol.

Continue reading

Gotim Bru

/D.O. Costers del Segre, Tempranillo-Garnacha-Cab.Sauvignon-Syrah/ Intensywne. Balsamiczne nuty, kakao, pikantne niuanse i czarne owoce. W ustach harmonijne, kwasowe, urzekające aksamitem ciemnej czekolady i wspomnieniem dojrzałych owoców.

Continue reading

Conde Valdemar Crianza

/D.O.Ca Rioja, Tempranillo/ Wino dobrze zbudowane, łączące aromaty dojrzałych czerwonych owoców z orzechową beczkowością. Ciało średnie, soczyste taniny i zbalansowana kwasowość.

Continue reading

Senorio Sarria Crianza

/D.O. Navarra, Cabernet Sauvignon-Graciano/ Świeże, o dobrym balansie. Aromaty jeżyn, jagód i malin. Kwiatowe i korzenne nuty.

Continue reading

Torresanas Orot Roble

/D.O. Toro, Tinta del Toro/ Świeże, żywe a zarazem eleganckie wino. Aromaty jagód i jeżyn. Pikantne z dozą czekoladowej nuty.

Continue reading

Val Conde Crianza

/D.O. Utiel Requena, Bobal-Tempranillo/ Wino urzeka rustykalną wiśniowo-mineralną aromatycznością. Dodatek szczepu tempranillo i użycie beczki podnosi taniczność, ale dzięki pozostawieniu naturalnego cukru resztkowego okazuje się zaskakująco zbalanowane w ustach.

Continue reading

Conde Valdemar Joven

/D.O.Ca Rioja, Tempranillo/ Aromatyczne, świeże wino o zapachu fiołków, wiśni i żurawiny. W ustach lekkie, świeże i zbalansowanej kwasowości i miękkich taninach.

Continue reading